GWIAZDY POKOCHAŁY PETICADO


PIOTR ZELT

Dzięki Magdalenie Miśkiewicz nasze dekoracyjne motyle ozdobią pokój córki Piotra Zelta 
już niedługo zobaczymy efekty ich współpracy


MAGDA MODRA

Naszą fanką została Magda Modra mama dwóch ślicznych córeczek, których pokoik zaprojektowany przez Miśkiewicz Design for Kids ozdobią nasze LITERKI

      


ANNA WENDZIKOWSKA

Dziennikarka Anna Wendzikowska została przyłapana na zakupach w naszym salonie kiedy jeszcze nie znała płci jej dziecka.
Po narodzinach zdecydowała się na delikatne białe literki, które powiesiła nad łóżeczkiem Kornelii.Katarzyna Gawrońska i Zbigniew Urbański

Wspólnie przygotowaliśmy pokoik Milli na przyjście młodszej siostry Neli - zobacz efekt naszej wspólnej pracy TUTAJSYLWIA GRUCHAŁA

Sylwia Gruchała oczekując przyjścia na świat córeczki JULKI urządziła w naszym salonie uroczyste Baby Shower i z radością dołączyła do naszych Fanów:-) Po narodzinach miałyśmy przyjemność ozdobić pokoik Julki naszymi produktami, a Sylwia pochwaliła się pokojem w programie DOMO+  goszcząc w nim Dorotę Szelągowską.VIOLA KOŁAKOWSKA

Do fanów Peticado dołączyła również Viola Kołakowska, która udekorowała kącik swojego syna Leona literkami, a na co dzień używa praktycznego kocyka .


AGNIESZKA POPIELEWICZ

Agnieszka Popielewicz urządziła pokoik swojej córeczki w kolorach delikatnego beżu i szarości przy dużym udziale naszych szytych literek i innych akcesoriów w wybranej kolorystyce. Pokoik córeczki Marty można było zobaczyć na łamach InStyle. Agnieszka jest też fanką naszych personalizowanych albumów.


DOROTA GARDIAS

W trakcie sesji do 500 wydania magazynu GALA nasz salon przy Wilczej gościł Dorotę Gardias


Pani Dorota zachwyciła się naszymi dekoracjami i akcesoriami dla dzieci i poprosiła o udekorowanie kącika dla swojej córeczki Hani.

zobaczcie jaki pokoik dla swojej córeczki przygotowała wraz z nami Pani Dorota:-)


EDYTA i CEZARY PAZURA

Bardzo się w Peticado ucieszyliśmy, kiedy Edyta i Cezary Pazura zamówili nasze drewniane literki dla swoich dzieci córeczki Amelki i nowo-narodzonego Antosia. Peticado wita na świecie i gratuluje! ... Z pierwszej ręki wiemy też, że "Daszek na ptaszek" zrobił furorę :)))

 
KATARZYNA SKRZYNECKA

Nasze literki zakręcone polubiła również Kasia Skrzynecka. Oryginalne imię Alikia słodko prezentuje się zawieszone na łóżeczku.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl